Як створити вдома атмосферу свята

Свята вже на порозі, кожному хочеться оточити себе цією атмосферою і створити у себе вдома затишок і казку. Попереду 2019 рік, який обов’язково потрібно зустріти кольорово і яскраво, в чудовому настрої. Розпочніть підготовку вже зараз  – пропонуємо Вам декілька ідей, для реалізації яких у «Є таке» знайдете все і навіть більше.

Свічки наповнюють приміщення додатковим теплом і затишком. Без свічок не обійдеться жодне свято – різних розмірів, кольорів і навіть запахів – свічок забагато ніколи не буває.

Придбайте кожному членові вашої сім’ї новорічні горнятка чи інші предмети посуду. Нехай щоранку горнятко, з якого ви питимете каву, нагадує, що свята наближаються. Новорічні серветки, скатертини, посуд якнайкраще допоможуть надати відповідного настрою, а  їх вибір – чудове заняття напередодні свят, поміж передсвяткової метушні.

Яскраві прикраси дарують новорічний настрій. Подбайте про оновлення прикрас для свого новорічного деревця, якщо не ставите ялинку – існують багато креативних способів зробити ялинку самотужки або чимось її красиво замінити.  Обов’язково розвісьте блищики і гірлянди – саме гірлянди асоціюються у багатьох із Новим роком. Розвішувати їх можна на вікна, над дверима і під стелею, та де завгодно. Ідеї оформлення дому гірляндами дуже прості та універсальні, підходять для тих, хто любить мінімалізм, адже прикрашування можна обмежити тільки ними.

Не забудьте прикрасити вхідні двері оригінальним різдвяним вінком – змайструвати його можна як самотужки, так і придбати вже готовим і доповнити якимись оригінальними елементами від себе.

Творіть! Як багато ідей з декорування можна втілити саме для вашого дому і зробити це своїми руками чи дружно в колі сім’ї. Так буде ще більше радості і свята всім.