Тренди 2019 року: кольори, фактури, ідеї для дому

Міжнародні виставки дизайну та декору в Мілані, Берліні та Парижі щороку задають головні інтер’єрні пріоритети і тренди.

Впливові дизайнери, проектувальники, архітектори щорічно оголошують кольорову домінанту, яка найбільш точно співзвучна із настроями часу. Одним із головних кольорів 2019 року назвали колір Spiced Honey – «пряний мед».

Карамельний відтінок, який може переходити у дерев’янистий, піщаний, янтарний тон. Колір, що одночасно може бути затишним і заспокійливим чи енергійним, в залежності від освітлення та сусідньої палітри. Спеціалісти з дизайну демонструють, як багаті карамельні тони роблять простір візуально теплішим, добре підходять для створення дизайнів у традиційних стилях.  А у поєднанні з елементами білого чи білими меблями можна розробити сучасний дизайн помешкання.

Окрім того названо ще 5 модних кольорів-нейтралів, які потрібні у дизайні для фону чи підсилення акцентів і вони також будуть найактуальнішими в 2019 році.

Французька ваніль – жовто-кремовий відтінок, який додає усім приміщенням відчуття присутності сонця. М’ята – світлий трав’янистий відтінок, переповнений відчуттями м’якості та розслабленості, недарма його часто використовують як доповнення до червоного. Лісовий горіх – світлий і теплий відтінок фундука допомагає вдало розширювати простір. Теплий сірий – фаворит нейтральної палітри, простий, легкий відтінок, який вгодить усім, хто не любить яскравих кольорів.

До переліку модних кольорів у інтер’єрах 2019 року можна зарахувати і червоно-фіолетовий спектр. За прогнозами, він прийшов на зміну популярному у минулому році холодному рожевому.

Які ж декоративні тренди 2019? Відомо, що дизайнери не винайдуть нового велосипеда: усі ідеї та натхнення черпатимуть з довкілля та природи – від морських глибин до космічних просторів.

Відтак, тема космосу набиратиме ще більшої популярності. Світильники, що схожі на зірки, темно-синій мармур – нічне небо, усе, від тарілок до декоративних подушок, нагадуватиме про космічні простори і польоти над землею.

Морська тематика переважатиме в оформленнях та дизайні меблів, керамічної плитки, килимів та ваз для фруктів – морські гребінці, риб’яча луска, корали, мушлі.

У 2019 збережеться велика любов до бахроми і помпонів. Вони і надалі прикрашатимуть люстри, пуфи, килими, подушки і настільні лампи. Не втратить своєї актуальності і оксамит.