Прибираємо після Різдва: швидко і без стресу

Давайте глянемо правді в очі: після всіх зусиль які ми доклали, аби підготувати дім до свят, останнє, що хочеться зробити, це вимити квартиру до блиску.

Та ми впевнені, з нашими порадами це заняття не займе багато часу та енергії. Тож запасайтесь хорошим настроєм, губками, рукавичками, миючими засобами й розпочнемо!

Коли мова йде про головний атрибут Нового Року, більшість з нас віддають перевагу справжній ялинці. Такі дерева виглядають дивовижно та пахнуть святом. Але вони з часом осипаються, а купа голок на підлозі це вже не так казково. Щоб їх прибрати нам знадобиться простий скотч. Клейкою стороною зберіть стільки голочок, скільки зможете. Хвоя може пошкодити пилосос тому використовуйте техніку тільки для того, щоб позбутися від тих голок, які вперто застряли у нитках килима.

Запалювати свічку на Святвечір це прекрасна традиція. Але часто це приводить до жирних плям які нелегко видалити. Що робити? Не дуже гострим ножем обережно зішкребіть віск. Потім, візьміть папір і накрийте ним пляму (ідеально підійде паперовий пакет) і пройдіться по ньому праскою. Далі, поперіть скатертину як звичайно.

Гучні застілля неминуче призводять до появи бруду на скатертині. Кожна господиня має в арсеналі декілька секретів як видалити такі забруднення. У нас теж є лайфхак для вас: засіб для миття посуду більше підходить для виведення жирних плям ніж пральний порошок.

Зрештою, різдвяні свята є найкращим періодом в році. Так, кожен раз після вечірок доведеться прибирати. Правильно все організувавши, ви можете насолоджуватися цим чарівним часом, не переймаючись про наслідки.

А для того, аби зекономити час і ще трішки полінуватися вдома на дивані (бо це ж так приємно!), купуйте весь необхідний інвентар на сайті Є-Таке.