Новорічні свята нарешті закінчились, в більшості квартир вже нема ялинок та святкових прикрас, а кількість серветок, пакетів та миючих засобів помітно зменшились. Чи не час поповнити запаси? Тим більше, що на короткий період магазини Є Таке перетворилися на справжній рай для шопоголіків та відповідальних, запасливих господарів.

До 31 січня в наших магазинах є можливість придбати сотні товарів з шаленою знижкою: аж до 70%!

Що ми пропонуємо купити за нижчими цінами? Все, чого душа забажає: канцелярські товари для школярів чи офісу, іграшки, товари для створення затишку вдома та наведення чистоти, декор для дому та посуд. А ще в нас можна знайти якісну та недорогу косметику, засоби для гігієни та навіть шкарпетки. Продукція яку ми продаємо виготовляється найкращими виробниками з Європи та України. Знижки розповсюджуються на всі категорії товарів, тож не доведеться вибирати між приємною ціною та виробником кому ви довіряєте чи товаром який потрібен і товаром який вам просто хочеться придбати.

Поспішайте на полювання за знижками! В магазинах мережі Є таке зараз можна насолодитись шопінгом не переймаючись про бюджет.